Login

Informacje o firmie

Firma CDK Global zrewolucjonizowała sposób sprzedaży oraz serwisowania samochodów osobowych i ciężarowych na rynkach światowych..

Nasza historia (Historia naszej firmy) rozpoczęła się w 1972 r., kiedy spółka ADP Dealer Services otworzyła swoje drzwi dealerom samochodowym i zaoferowała im obsługę informatyczną. Założyciele firmy ADP mieli wizję, w ramach której będą:
• pomagać dealerom w zwiększaniu rentowności sprzedaży pojazdów, części samochodowych i usług;
• dostarczać kompleksowe i przyjazne dla użytkownika rozwiązania;
• ułatwiać budowanie trwałych relacji pomiędzy dealerami i ich klientami.

Wizja została zrealizowana. Przez następnych 40 lat firma ADP Dealer Services prężnie się rozwijała. Początkowo setki, a następnie tysiące dealerów odkryło korzyści z wykorzystywania systemów informatycznych w zarządzaniu i obsłudze klienta. Dzięki odniesionemu sukcesowi firma ADP Dealer Services mogła wykupić kilka firm o podobnej działalności, co umożliwiło jeszcze skuteczniejsze zaspokajanie potrzeb dealerów. Do roku 2014 nasza firma rozwinęła się na tyle, że wyodrębniła swoją własną markę: CDK Global.

Nazwa odzwierciedla historię oraz mocne strony naszego zespołu. „C” to skrót od Cobalt, cyfrowych innowatorów, którzy w 2010 r. dodali nowy wymiar do naszych działań marketingowych oraz do umiejętności związanych prowadzeniem naszych stron internetowych dla dealerów. „D” jest skrótem od Dealer Services, nazwy firmy posiadającej 40-letnie doświadczenie, która stanowi solidne fundamenty naszego przedsiębiorstwa. „K” to skrót od Kerridge, nazwy firmy zajmującej się oprogramowaniem i danymi, dzięki której w 2005 r. rozszerzyliśmy naszą ekspertyzę i globalny zasięg.

Naszą nieustającą misją jest zapewnienie dealerom i producentom samochodów pomysłów i rozwiązań potrzebnych do dalszego rozwoju ich działalności. Zasugerowali nam Państwo większą integrację procesów biznesowych oraz dalsze kruszenie organizacyjnych silosów. Nasza nowa nazwa wpisuje się w taką właśnie wizję.

Zapewne rozumieją już Państwo, dlaczego zdecydowaliśmy się na takie, a nie inne logo. Światła drogowe to powszechnie rozpoznawany symbol naszej branży, tutaj z zapalonym światłem zielonym. Ten prosty, a zarazem przemyślany i potężny symbol reprezentuje zaangażowanie w postęp oraz ciągły rozwój, optymizm i wykorzystywanie możliwości.

Obecnie CDK Global obsługuje 26 000 punktów dealerskich z samochodami, ciężarówkami, wyposażeniem statków oraz sprzętem ciężkim w ponad stu krajach na sześciu kontynentach. Nie dotarliśmy jeszcze na Antarktykę, ale za kilka lat wszystko jest możliwe. Mogą Państwo liczyć, że dostarczymy technologię i usługi, dzięki którym będą Państwo prowadzić swoje przedsiębiorstwa ku lepszej przyszłości.

Życie i biznes to podróż. CDK Global to najlepszy dla Państwa partner technologiczny na przyszłość.


CDK Global Finland Oy
Y-tunnus: 1844392-6
VAT-tunnus FI18443926
Osoite:
Pakkalankuja 6, 01510 Vantaa