Login

Partnerzy na całym świecie

CDK Global posiada sieć profesjonalnych partnerów na całym świecie.

Dobiera ich z wielką starannością, wymagając wysokiego poziomu profesjonalizmu oraz standardów etycznych, rozległej wiedzy na temat branży motoryzacyjnej, a także szczegółowej znajomości lokalnych rynków. W zamian partnerzy uzyskują dostęp do produktów CDK Global oraz światowej sieci kontaktów OEM.

CDK Global wypracował dwukierunkowy kanał wymiany wiedzy branżowej. Obejmuje on nie tylko informacje o produktach, ale również specjalistyczną wiedzę na temat konkretnych rynków. Odbywające się w sposób regularny spotkania partnerskie służą dzieleniu się spostrzeżeniami, opiniami, badaniu zmieniających się potrzeb rynkowych. Wymiana informacji dokonuje się na dedykowanej platformie ,,Partnernet” .

Współpracując z naszymi partnerami korzystasz podwójnie. Po pierwsze dzięki lokalnemu doświadczeniu partnera, po drugie dzięki motoryzacyjnemu know-how CDK Global – lidera w branży zarządzania siecią dealerską. Rozwiązanie CDK Global gwarantuje niezawodne wsparcie Twojego biznesu w długim horyzoncie czasowym.