Login

AutoMaster Części

PartsPopraw kontrolę nad zapasami, aby uzyskiwać wyższe przychody

System AutoMaster pomaga z łatwością zarządzać sprzedażą części i magazynem, dzięki czemu firma może skupić na wysokiej jakości obsługi klientów.

Lepsze zarządzanie zapasami

  • Zarządzaj częściami i zapasami, używając kryteriów wskaźników franczyzy, lokalizacji, grup produktów i ponownych zamówień, a nawet kodów upustów.
  • Wyświetlaj informacje o stanie magazynowym w czasie rzeczywistym dla każdego numeru części, od bieżących zamówień po dostępne zapasy i dane przyszłych dostaw.
  • System ciągłego zarządzania magazynem oraz inne procesy oparte na najlepszych praktykach w zakresie kontroli zapasów pozwolą uniknąć przechowywania w magazynie części o niskiej wartości rynkowej.
  • Uzyskuj dane o cenach, korzystając z bezpośrednich interfejsów do systemów wszystkich największych producentów pojazdów.

Inteligentniejsze kupowanie i sprzedawanie części

System AutoMaster pozwala oszczędzić pieniądze, ponieważ wspiera obsługę wszystkich transakcji dotyczących części, zapewniając informacje o poziomach cen, upustach, specjalnych kontraktach — w wielu walutach. Firma może mieć pewność, że dla każdego typu klienta i transakcji są zastosowane odpowiednie ceny. Każda transakcja dotycząca części zostaje skatalogowana, więc może być analizowana pod kątem trendów popytu, co pomoże utrzymywać właściwe stany magazynowe.

Z łatwością wprowadzaj zamówienia

System AutoMaster zarządza realizacją zamówień i dystrybucją, od pojedynczych części po masowe dostawy. Zamówienia są przesyłane elektronicznie z wykorzystaniem integracji z systemami producentów pojazdów.* Ten płynny proces może poprawić warunki zakupu zapasów grupy dealerów oraz ograniczyć utratę wartości rynkowej przez części.

* Szczegółowe informacje na temat konkretnych interfejsów dla sieci franczyzowych są dostępne na żądanie.

eStock

Moduł eStock umożliwia Państwa klientom zamawianie części on-line, bezpośrednio poprzez system AutoMaster. Klienci przeglądają części i dodają je do swojego koszyka zakupów, a następnie zamówienie jest przetwarzane w systemie AutoMaster tak jak każde inne zamówienie na części. Moduł eStock zapewnia klientom kontrolę, której oczekują, jednocześnie przyzwyczajając ich do systemu i zapewniając oszczędność cennego czasu Państwa personelu.

Bezprzewodowe gromadzenie danych

Moduł Bezprzewodowe gromadzenie danych umożliwia zarządzanie częściami w czasie rzeczywistym z jakiegokolwiek miejsca w warsztacie lub magazynie. W ramach tego modułu integrujemy niewielkie komputery typu palmtop są z siecią danych firmy. Za pomocą tych urządzeń technicy, pracownicy biurowi i kierownicy mogą skanować części, gdy zamierzają ich użyć lub gdy zwracają nieużyte elementy do magazynu. Rezultat: zawsze aktualne informacje o każdej części. *

Wiecej informacji