Login

AutoMaster

Zadowoleni dealerzy są zgodni: System AutoMaster pomaga zwiększać utrzymanie klientów

Kluczem do sukcesu każdego dealera jest po prostu: Zdobycie zadowolonych klientów, którzy wielokrotnie wracają, a następnie uzyskiwanie z każdej transakcji pełnej wartości, na którą Państwo zasługują.

System AutoMaster firmy CDK Global pomaga zbudować tę silną relację z klientami na każdym etapie: od zapoznawania się z ofertą, poprzez transakcję sprzedaży, po przyszłe wizyty w celu dokonania corocznego przeglądu, obsługę serwisową i wymianę części oraz zakup nowego samochodu. System AutoMaster daje pełną kontrolę i zapewnia maksymalną wartość na każdym etapie.

CDK Global — Twój partner technologiczny

Aby być najlepszym, korzystaj z najlepszych rozwiązań. Firma CDK Global jest liderem w zakresie rozwiązań technologicznych i biznesowych dla detalicznej branży motoryzacyjnej, a produkowane przez nią rozwiązanie AutoMaster jest wiodącym na rynku systemem zarządzania dla dealerów (DMS). Jest to najlepszy sposób, aby zarabiać więcej i wyprzedzać konkurencję.

Pomoc dla całego zespołu

System AutoMaster wspiera każdą część firmy dealerskiej:

Marketing

Uzyskuj wyższe wyniki dzięki lepszej znajomości swoich klientów

Dowiedz się więcej

Sprzedaż

Zyskaj jasny wgląd w cały proces, aby osiągać większą wydajność i lepsze wyniki sprzedaży.

Dowiedz się więcej

Obsługa posprzedażowa

Zarabiaj więcej, inteligentniej wykorzystując potencjał swojego personelu

Dowiedz się więcej

Części

Usprawnij procesy śledzenia stanów magazynowych i sprzedaży

Dowiedz się więcej

Zarządzani

Podejmuj lepiej poinformowane decyzje korzystając z informacji otrzymywanych w czasie rzeczywistym

Dowiedz się więcej

Wszystkie narzędzia, jakich potrzebujesz

System AutoMaster oferuje komplet narzędzi, które pomogą firmie zwiększyć zyski, poprawić wydajność działalności, ograniczyć wydatki oraz zwiększyć zadowolenie klientów w każdym obszarze swojej działalności. Jest to kompletny pakiet oprogramowania, który każdego dnia pomaga firmie osiągać cele biznesowe.

W pełni skalowalny

System AutoMaster jest elastyczny i skalowalny. Wspomaga codzienną pracę każdej firmy dealerskiej, od firm z jedną lokalizacją po największe sieci franczyzowe z wieloma lokalizacjami. Ponadto System AutoMaster spójnie współpracuje z systemami wszystkich największych producentów i marek.

Globalny i lokalny

Firma CDK Global rozumie wyzwania obecne w codziennej działalności firm. Jesteśmy jedynym globalnym partnerem prowadzącym sprzedaż systemów DMS, który jednocześnie dysponuje prawdziwym doświadczeniem w branży motoryzacyjnej na całym świecie, a także lokalną wiedzą, dzięki którym możemy wspierać naszych klientów.

Wiecej informacji